Posted by admin On Październik - 10 - 2017

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu erotycznym warunkowany zmianami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – ginekologia plastyczna ma dla szereg propozycji, które w szybki sposób rozwiążą te problemy i wydatnie polepszą komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Odwiedź:

Wroclaw ginekolog

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Comments are closed.