Posted by admin On Październik - 10 - 2017

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie każda przychodnia opieki zdrowotnej – od małych działalności lekarskich, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne materiały i aparaturę, jakie wykorzystywane są w typowej pracy z osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko lekarze każdej specjalizacji, jak i położne, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze materiały medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje produkty z kilkunastu różnych specjalności, jakie zawierają nie tylko produkty medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje także diagnostykę medyczną, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, których towary można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również gabinety fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Zobacz
Hurtownia medyczna

Z innej strony materiały i asortyment stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od najlepszych producentów, wśród nich są między innymi: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie znajduję się także produkty krajowe, producenci następujących marek na przykład Poldent lub Tzmo.
Oferowane towary takie jak materiały stomatologiczne np. kompozyty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty oraz wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj krótki zarys asortymentu centrum materiałów medycznych to tylko niewielka część tego, co można znaleźć nie tylko w punktach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sklepie internetowym.

Comments are closed.